VÁNOČNÍ BALÍČEK - DĚTSKÝ
399 Kč

Určen pro deti od narození do 13 let. Chcete mít na Vánoce opravdové překvapení? Není nic jednoduššího než si vybrat náš tajný balíček! Tento balíček bude obsahovat hlavně hračky, možná i nějakou mlsku a holčičkám dopřejeme i měkký dárek :)

Quantity
Velikost

Vyberte si balíček/balíčky, pokud zvolíte dětský, napište nám do poznámky k objednávce nějaké informace o vás - zda se jedná o holčičku nebo chlapečka, věk, velikost oblečení, co má nebo naopak nemáte rád/a. Ať máme co nejvíce informací a připravíme dárek na míru.

Vaše dárky vložíme do krabice, tu krásně zabalíme a vy si tajný balíček dáte pod stromeček, kde se budete těšit na překvapení od nás. 

Tyto balíčky budeme odesílat od 15.12. podle garance dodání od přepravce, abyste měli váš balíček včas, ale aby vás zároveň nelákal otevřít moc brzy :) Minimální hodnota balíčku je 450,-.

Moc vás prosíme, u těchto balíčků volte způsob platby převodem. Usnadníte nám práci a my budeme moc rádi, když se nám po vánocích zabalené dárky nebudou vracet zpět z nevyzvednutých dobírek.